Wielkanocna wymianka

kwietnia 06, 2014

Jedną wymiankę świąteczną zorganizowałam u siebie na blogu może jeszcze ją powtórzę. Było to na Mikołajki, teraz za pasem Święta Wielkanocne i tym razem wzięłam ja udział w Wielkanocnej Wymiance, ale nie jako organizator, ale jako uczestnik u Diany Art.
Zgłosiłam swój udział 5 marca, a 14 marca poznałam swoją parę wymiankową została nią Kinia która podobnie jak ja zajmuje się decoupagem. I dziś przyszła pora na pochwalenie się wszystkim co otrzymałam w Wielkanocnej wymiance od Kini.
W tajemnicy Wam powiem, że mnie pomyliły się daty wysyłki paczki do mojej wymiankowej pary. Bo moja wymiankowa para miała wielkanocną niespodziankę otrzymać do 6.04, a Szczypta przyjęła 6.04 za datę kiedy max trzeba wysłać niespodziankę i uczyniłam to dopiero w piątek 4.04, więc Kinia moją niespodziankę otrzyma z małym poślizgiem i za to jeszcze raz ją serdecznie przepraszam.
Ale wracjąc o to moja Wielkanocna Niespodzianka od Kini.

Oczywiście znalazłam w niej decoupagowe ozdoby wielkanocne, jak jajeczka, które już goszczą na półce u Lulci w pokoju, świeczuszki, baranek i zajączek, coś słodkiego kawkę i herbatkę i rzeżuszkę do wysiania.
Kiniu dziękuje Ci raz jeszcze.

A to moja częściowa zawartość niespodzianki tego co ja przygotowałam dla Kini.

Wielkanocne jajo

w niespodziance miało się znaleźć coś co kojarzy się z wiosną więc znalazł się wiosenny motyl

Szczypta o Mnie

Może Cię zainteresować również

5 komentarze

 1. Sliczna niespodzianka... lubie takie wymianki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł z tymi wymianami:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wymianki świetna sprawa;)
  Same cudeńka;)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Archiwum

Flickr Images