K jak KOS

sierpnia 15, 2014

I stało się urlop rozpoczęty. Do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy gdzie nas poniesie było kilka pomysłów:
podróż autem do Włoch, Francji, podróż do Polski padło na Mazury, albo Łagów, a stamtąd mieliśmy uderzyć na wycieczkę do Berlina i Tropikalnej Wyspy, jednak rzutem na taśmę trafiły się wczoraj bilety czarterowe na grecką wyspę Kos na 8 dni w bardzo gorącej cenie niewiele myśląc w pracy dokonałam wstępnej rezerwacji. Po czym telefon do męża, który siedział w Sopocie z prośbą o dokonanie przelewu. Już tylko jeden krok dzielił nas od naszych greckich wakacji. Wszystko z biletami się udało. Ale jeszcze tyle do zrobienia, a wszystko na mojej głowie, bo mąż kilkaset km od domu. I tak na wariackich papierach. Na początku pojechałam do NFZ po karty EKUZ mimo, że podpisu męża brak udało się ufff, następny krok wymiana waluty, a na deser zakupy w całodobowym Tesco już z  mężem. Wszystko się udało pozostało jedynie znaleźć hotel. I tak na booking.com od wczoraj wertujemy strona po stronie i nic. Jak coś w ciemno znajdziemy, a z drugiej strony w Grecji na szczęście ciepło jest więc prześpimy się na plaży :) Ale na szczęście znaleźliśmy hotel, jak by co mamy dokąd jechać, jeśli po drodze nic nie znajdziemy. I taki jest plan po wylądowaniu, a w Kos będziemy o 7 rano szukamy czegoś jeśli nic nie wpadnie w oko jedziemy do zarezerwowanego hotelu. Po za tym w planach jest objechanie i zwiedzenie wyspy albo samochodem, albo rowerami i z pewnością trochę na nogach.
Tak więc melduje,że urlop uważam za rozpoczęty, walizy spakowane wyruszamy dziś o 22 do Katowic, by o 3:25 wsiąść na pokład samolotu. Zobaczymy jak podróż zniesie Lulcia pierwszy raz będzie lecieć z początku nie chciała słyszeć, że będzie lecieć samolotem wręcz reagowała płaczem, ale jest progres :)
 Do zobaczyska po !


Szczypta o Mnie
A kiedyś będzie nas więcej...kiedyś będzie nas czworo...:*

Może Cię zainteresować również

14 komentarze

 1. Rzeczywiscie wariackie papiery. Brawo Szczypta za szybka organizacje I zycze udanego urlopu. Na pewno bedzie pieknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetnie wam się udało! Miłego wypoczynku

  OdpowiedzUsuń
 3. ale wam dobrze :) Udanego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypady na "wariackich papierach' są najlepsze :)
  Zazdroszczę i jednocześnie życzę Wam udanego urlopu, przywieźcie ze sobą dużo zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szaleni, udanego wypoczynku i bezpiecznej podrozy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wy już na urlopie, mam nadzieję, że dobrze się bawicie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia! Wypocznijcie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. szalonaaaa:) bawcie się dobrze :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. a co do poprzedniego posta, to mam wrażenie że jakoś dziwnie się robi na świecie. tez mam dosyć inicjacji czegokolwiek ostatnio hmmm...

  OdpowiedzUsuń
 10. Szalona Szczypto, jak tam? Od 15. osiem dni to mi sie kalkuluje tak, że już wróciliście! Ciekawa jestem bardzo waszej relacji! Jak sie bawiliscie?

  OdpowiedzUsuń
 11. CUDOWNIE... bawcie sie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images