Upolowane

września 21, 2013

Dzisiejsza sobota do południa upłynęła nam pod znakiem mama i córka na zakupach. Słoneczko nam towarzyszyło, po parogodzinnym maratonie Luli wyczerpana i zmęczona zasnęła, a mamcia dzieli się swoimi dzisiejszymi zdobyczami z SH za całe 23 zł, bo jak wiecie, albo i nie uwielbiam buszować po SH :) Oczywiście bilans zakupów nie zmiennie od dwóch lat wygląda podobnie ciuszki dla Luli są, gorzej dla mamci, ale najważniejsze, że zadowolenie mamci i Luli jest. Mamcia tym razem swojej garderoby nie wzbogaciła, chociaż ostatnio kupiłam sobie mega wystrzałowe czerwone rurki są boskie mówię Wam, ja w nich czuję się bosko i też tak wyglądam, bo w pracy trochę komplementów uzbierałam :)
Jutro maszerujemy na urodziny naszych przyjaciół prezent dla niej kupiony, dla niego pozostaje na głowie mojej małżowinki :)
Dziś wieczór imprezowo odwiedzą nasz świeżo upieczeni małżonkowie (Ci u których w ostatnią sb sierpnia  bawiliśmy na weselu).

Miłego i słonecznego weekendu Wam życzę :)

 Deszcze nam nie straszne :)

 Mimo, że lato się skończyło, to nie mogłam nie kupić tej ślicznej sukienusi w sam raz na lato 2014 :)

I jesiennych słot też się nie boimy :)

Szczypta o Mnie

Może Cię zainteresować również

4 komentarze

  1. Ja dzisiaj też polowałam,bo w Next były wyprzedaże.Nie straszne było mi nawet wstanie o .30 (noc wcześniej pracowałam). Chłopców znowu obkupiłam i jestem strasznie z tego powodu zadowolona!!!! a twoje znalezione perełki cudne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesienne zakupy, och, kto ich nie lubi...;) Ja już czuję że mogę się wybrać nawet na dział dziecięcy!

    OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images