Magia w magicznym miejscu Magicznych Ogrodach

września 21, 2018

Jest takie miejsce gdzie przekraczając bramy jego wejścia poczujesz się jak w bajce i znów będziesz mógł powiedzieć, ze masz naście lat.
To miejsce to Magiczne Ogrody w Janowcu. 

Magiczne ogrody to magia w pełnym wydaniu, czuć ją w powietrzu, ja tym miejscem jestem oczarowana zresztą podobnie jak moje dzieci i nie skłamię mówiąc, że Magiczne Ogrody zajmują pierwsze miejsce w moim osobistym rankingu miejsc wartych polecenia.
A Was już teraz zapraszam na krótką relację z naszego pobytu w Magicznych Ogrodach.

Magiczne Ogrody mimo, że oddalone są od nas 250 km to z ogromnym zaciekawieniem i radością wsiedliśmy rano do auta i wyruszyliśmy w drogę. Już na samym początku przybycia na miejsce zaplusowały Ogrody za ogromny bezpłatny parking.

Przy wejściu i sprawdzeniu biletów każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek i mapę z zadaniami. Za każde wykonane zadanie otrzymywało się pieczątkę z literą. Gdy zdobyło się wszystkie litery utworzyło się słowo klucz, za które każdy odkrywca otrzymał imienny dyplom.

Na dzień dobry wita się z nami skrzat z drzewa, który zaśpiewa i powiat nas w Magicznych Ogrodach.


Sam park podzielony jest na krainy, każda z nich zamieszkiwana jest przez niezwykłe istoty i w każdej z nich warto pozostać na dłużej bo każda z krain ma wiele niesamowitych atrakcji. Dom Czarodzieja, Ogród Wróżek z pięknym zamkiem gdzie wyczarujesz tęcze i Twoja pociecha nazjeżdża się do woli.


Tratwy to kraina gdzie jako rodzic sprawdzisz swoje umiejętności w dryfowaniu po "wielkiej wodzie".


Kraina Zagajnik i Różanka to miejsca gdzie obcujesz z przyrodą i podziwiasz jej piękne barwy, tu też możesz urządzić sobie piknik. Bulwiakowa Kuchnia i Kwiatowa Kraina to miejsce gdzie żyją przyjazne i pocieszne istotki Bulwiaki , z którymi ugotujesz magiczne potrawy i przejedziesz się kolejką do krainy skrywanej przed światem.Marchewkowe pole to pole gigantycznych marchewek i równie dużych królików. Dzieci tu szaleją między marchewkami, próbując je objąć.
Krasnoludzki Gród to tu spędziliśmy najwięcej czasu. Przechadzaliśmy się po wiszących mostach, dziewczynki pobierały naukę walki z osprzętem miecz i tarcza. Fruwały na latających łodziach, które napędzane są siłą mięśni rodzica, zjeżdżały na ogromnej zjeżdżalni i tu otrzymały swój dyplom.


W Magicznych Ogrodach nie straszny Ci głód po wśród drzew mieści się restauracja, w której zjesz pożywny i zdrowy posiłek w rozsądnej cenie. Tu również jest sklep z pamiątkami.
W Smoczym Gnieździe każde dziecko doskonali swoją dużą motorykę wspinając się po najróżniejszych linach i siatkach. Razem z Drzewcami pomruczysz, a wśród Mordoli poczujesz dreszczyk emocji. Prawdziwy strach Cię obleci w Mroczysku.
Cały dzień jaki spędziliśmy w Magicznych Ogrodach to był cudownie spędzony czas razem, pełen magi. A Was zapraszam na naszą krótką fotorelację i odwiedziny w Magicznych Ogrodach, które czynne są cały wrzesień.Pozdrawiam Szczypta o Mnie 

Może Cię zainteresować również

4 komentarze

  1. Wow, fenomenalne. Stefano byłby zachwycony, zwłaszcza tą mapką i misją zdobycia wszystkich pieczątek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już niejedną pozytywną opinię o tym miejscu słyszałam, ale jakoś my się tam nie daliśmy rady wybrać. Oby w przyszłym roku nam się to udało :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne miejsce, aż nabrałam ochoty na odwiedzenie tego miejsca.

    OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images