Zatrzymać chwilę

października 22, 2018

Dużymi krokami zbliża się koniec roku, a z końcem roku czekają nas najwspanialsze, najbardziej radosne, rodzinne, barwne Święta. Święta Bożego Narodzenia.


Ja już po woli zaczynam myśleć o prezentach dla swoich bliskich. A Wy ?

Wspaniałym prezentem będzie indywidualnie spersonalizowana fotoksiążka od Printu


Wystarczy wejść na stronę wybrać odpowiedni szablon, a uwierzcie, że możecie dostać oczopląsu bo jest w czym wybierać. Szablony są podzielone na kategorie ślub, wakacje, dzieci, komunia, etc. W każdej kategorii są dostępne podkategorie (pierwszy rok córki, wakacje nad morzem, podziękowanie dla wychowawcy) co stanowi duże ułatwienie podczas projektowania swojej fotoksiążki.

Projektowanie fotoksiążki zajmuje trochę czasu, a le uwierzcie mi jest to czysta przyjemność, tworzenia swojego indywidualnego dzieła. To czysta przyjemność zasiąść wygodnie w bujanym fotelu z kubkiem gorącej kawy i wspólnie przeglądać tak pięknie zamknięte wspomnienia i w środku zimy poczuć ciepły wiatr we włosach i szum morskich fal.

Myślę, że fotoksiążki to fantastyczny prezent dla dużych i małych. To cudowne móc przenieść piękno fotografii na karty naszej indywidualnie stworzonej książki.
Więc jeśli nie masz pomysłu na 18-stkę wskakuj na stronę Printu i już dziś zaprojektuj cudowny prezent  dla jubilata, zbierz wszystkie ważne momenty z jego dzieciństwa i zamknij je na stronach cudnej  fotoksiążka


Zadowolenie i satysfakcja gwarantowana.

Pozdrawiam Szczypta o Mnie 

Może Cię zainteresować również

5 komentarze

 1. Nie korzystałam jeszcze nigdy z tej opcji, ale tak jak piszesz, idą święta, zbliżają się różne okazje, więc może wykorzystam ten pomysł na prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.siepomaga.pl/zycie-gosi

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent. Teraz mało osób wywołuje zdjęcia, a telefon, czy komputer zawsze może się uszkodzić, a wspomnienia można stracić. Zwykłe albumy mogą się źle kojarzyć, za to taka książka wygląda bardzo elegancko, można samemu wybrać rozmiar i układ każdego zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgodzę się, fotoksiążka to bardzo ładna pamiątka i świetny prezent. Warto zatrzymać chwile, bo szybko odchodzą :)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images