Zmiany, zmiany

lipca 05, 2017

Zmiany, zmiany na blogu.


Na blogu dzieją się zmiany. 

Duże zmiany. Zmianie ulega szata graficzna bloga z nowym szablonem. Co łatwą sprawą nie jest bo helloł nie jestem informatykiem, więc raczkuję i ciągle się uczę, ciągle mnie zaskakują nowe fakty z tym związane. Gdy wydaje mi się, że wszystko jest tak jak być powinno nagle okazuje się, że jeszcze to i tamto nie trybi. A do wszystkiego dochodzę i tworzę sama samiusieńka. W dodatku zarywam nocki bo tylko wtedy dysponuje wolną chwilą bez jęków i stęków mojej dzieciarni :)
Ale wkręciło mnie to. I duma rozpiera, że taka zdolna bestia ze mnie.


Chętnie przyjmę wszelkie wskazówki i rady co ulepszyć, jak polepszyć, by było piknie. Jeśli macie złote rady dla mnie to piszcie śmiało. Pewnych rzeczy jeszcze nie ogarnęłam i ciągle wyszukuję w google jak np. rozwijalne menu bloga. Chętnie przyjmę złote rady nie pogardzę.

Jak Wam się podobają zmiany, które w chwili obecnej zaszły na blogu.
Jakie wrażenie robi na Was nowe logo bloga ? Może ulegnie za jakiś czas kolejnej zmianie bo tak jak wspomniałam jest to w fazie raczkującej, ale spokojnie w końcu osiągnę taki poziom, że będę zadowolona. Tylko pytanie kiedy ?

Pozdrawiam Was ciepło, mimo, że za oknem 15 stopni. Lato gdzie jesteś !!!!!


Pozdrawiam Szczypta o Mnie  


Może Cię zainteresować również

6 komentarze

 1. Wygląda obiecująco :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Szczypta. Wyglada superasko!

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no, no! Jak tu piknie!!!! Mi się wszystko podoba :) Ale ja jestem z tych, co to za dużo na zmianach się nie znają, bo nie potrafię sama, więc niech ktoś jeszcze się wypowie, co ma większe pojęcie :) Ale pamiętaj, ze mi się u Ciebie zawsze podoba i lubię do Was zaglądać :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, jest fajnie. Ja też się musze w końcu zmobilizować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jak napisałam wcześniej, bardzo mi się podoba. A co do sugestii, to nie myślałaś może o disqusie? To najlepsza forma komentarzy i ja jestem jej wielką zwolenniczką, bo z disqusa komentuje się najszybciej, a zainstalowana na stronie wizualnie wygląda bardzo ładnie :).

  OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images