Pierwszy przyjaciel Twojego dziecka

sierpnia 13, 2016

"Nowoczesne zabawki Playskool to jedyne na rynku tak kompaktowe produkty, idealne do zabrania w podróż i w pełni bezpieczna dla dzieci. Zostały specjalnie dopasowane do malutkich rączek i stworzone z przyjaznych dzieciom materiałów. Twój maluch z pewnością pokocha wesołe kształty i kolory uśmiechniętych przyjaciół, którzy będą mu towarzyszyć każdego dnia !" czytamy w ulotce najnowszej kampanii Streetcom

Miałyśmy to szczęście, że udało się nam dostać do kampanii zabawek Playskool.
W paczce ambasadorki otrzymałam jamniczka dla nas i trzy jeżdżące figurki do rozdania oczywiście standardowo przewodnik po kampanii i ulotki do rozdania.Jako, że już trochę jest z nami nasz jamniczek mogę Wam opowiedzieć o tym czy się u nas zadomowił. Nie mogło chyba być inaczej jamniczek odnalazł się u nas bez problemu za równo w najmniejszych rączkach naszej domowniczki jaki tej starszej przedstawicielki gatunku dzieć. Sprzeciwów do jamniczka nie wnosiła również nasza sunia, ba był taki moment, że razem pieski dzieliły posłanie :)
Jamniczek jest wykonany z wysokiej jakości plastiku. Z tyłu ma dwie "obroże" na rzep dzięki, którym możesz przyczepić zabawkę gdzie Ci się podoba czy to rama wózka, łóżeczka, czy oparcie od krzesła. Z tyłu również ulokowane są przyciski, dzięki którym jamniczka możesz zmniejszyć o połowę. W takim ułożeniu jamniczka na jego tylnych łapkach dziecko może swobodnie kręcić kółkiem. Na tym magicznym kółeczku są dwa otworki, w których pojawia się liczba i obrazek z dną liczbą np 1 i jeden żółw. Liczb do kręcenia jest 3. Kółeczko podczas kręcenia wydaje charakterystyczny dźwięk.
W przedniej części naszego jamniczka znajdą się jego jamnikowate długie uszy. Jedno stojące, drugie leżące. Po za uszami nasz jamniczek ma również oczka i uśmiechniętą buźkę. Skupiając uwagę maluszka na tą część zabawki możemy uczyć dziecko pokazywać i nazywać części ciała wspomniane uszy, nosek czy oczka. Jak również kolorów.Jak na jamniczka przystało musi być ogon i cztery łapki. Wykorzystując łapki możemy się uczyć liczyć do czterech.
Rozsuwając naszego jamniczka w jego brzusku ukazują się nam trzy przyciski. Gdy dziecko naciśnie dany przycisk wyskakuje z okienka zwierzątko królik, kotek i nasz jamniczek. Przyciski są w trzech różnych kolorach zielony, czerwony i żółty. Każdy przyciski inaczej się przyciska. Podczas naciskania dziecko uczy się pojęcia góra dół, czy w lewo, prawo. W ten sposób działają przycisk zielony i żółty. Środkowy czerwony naciska się standardowo jak guzik w pilocie. Przyciski po za kolorami różnią się kształtem. I tak zielony to trójkąt, czerwony kółko, a żółty to kwadrat. Kolejny plus nauki przez zabawę figur geometrycznych i kolorów. Możemy również podczas wyskakiwania zwierzątek z okienek uczyć nasze dziecko jakie odgłosy wydają poszczególne zwierzątka. Tak naprawdę podczas zabawy z naszym jamniczkiem ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
Jamniczek sprawdził się u nas idealnie zainteresował zarówno młodszą córcię jak i starszą.

A Wy znacie zabawki Playskool ? Używacie, a może macie u siebie jamniczka ?
Czekam na informację od Was w komentarzach, bo jestem ciekawa nie ma co.

Szczypta o Mnie

Może Cię zainteresować również

3 komentarze

  1. Nam się nie udało dostać do tych testów, a szkoda, bo widzę, że naprawdę fajnie prezentuje się piesek. Udanej zabawy z Playskool :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jamniczek wyglada na bardzo przyjaznego dzieciom :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajne choć my też nie mieliśmy okazji mieć ich osobiście

    OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images