Aukcje dla Zosi

września 11, 2014

Hej do wszystkich tu zaglądających, czytających. Zwracam się z ogromną prośbą do tych którzy talenty mają i do tych którzy ich nie posiadają, ale pomóc też mogą.
Chodzi o Pomoc dla małej Zosi pisałam już o małej Zosi parę razy na moim blogu i o jej dzielnej mamie Kasi. Mama Zosi założyła funpage na fb dla małej Zosi, na którym możemy przeczytać o codziennych zmaganiach z walką i z tym jakie postępy robi Zosia w codziennej rehabilitacji, o tym ile te rehabilitacje kosztują, o tym, że to dzięki dobrym duszyczkom Zosia może na takie rehabilitacje jeździć, o tym, że to w ludziach jest siła. Dziś zwracam się do wszystkich Was tych utalentowanych, którzy tworzą jakieś rękodzieło, spod Waszych rąk wychodzą cudne pracy, abyście znaleźli chwilę wolnego czasu i przekazali jakiś swój dar na licytację dla Zosi. Jak zajrzycie na funpage na fb takie aukcje pojawiają się cyklicznie co jakiś czas.  I trochę już ich było. I Wy możecie dołożyć do tego swoją cegiełkę. A Ci którzy talentu nie mają też mogą wesprzeć Zosinkowe  aukcje licytacją, albo przekazaniem czegoś wyjątkowego na aukcję bo i takie aukcje się odbywały. Spójrzcie proszę. I mam ogromną nadzieję, że wspomożecie aukcje Zosinkowe. I to, że dzięki Wam Zosia będzie mogła dalej walczyć ze swoją chorobą jak to robi dziś.
Aukcje do tej pory wsparła swoim rękodziełem i udziałem w licytacji:
1.) Milena podarowała sówki z bloga http://mama-ma-bloga.blogspot.com/
2.) Sylwia podarowała pudełeczko w biedroneczki ozdobione metodą decoupage  z bloga http://ecomanufaktura.blogspot.com/
3.) Makola śliczną ręcznie robioną kartkę na chrzciny z bloga http://mamolowo.blogspot.com/
4.) Minia z bloga http://minioweszczescie.blogspot.com/ biorąc udział w licytacji
Dziewczyny każdej z osobna Mileno, Sylwio i Makolo ślicznie Wam dziękuje za to, że dołożyłyście swoją cegiełkę buźka dla Was kochane :*
Żeby nie było, że ja namawiam, a sama nic nie daję od siebie. Ja również przygotowałam na Zosinkowe aukcje takie oto przedmioty z rękodzieła (chustecznik motylkowy moje dzieło, i ręczna robota kowalstwo artystyczne kołatki na drzwi).  A jak się pojawią aukcje gorąco Was zapraszam do licytacji.
A tych, którzy jeszcze nie lubią funpage Zosi  zapraszam do kliknięcia Lubię to na fb i obserwacji profilu.


Szczypta o Mnie
A kiedyś będzie nas więcej...kiedyś będzie nas czworo...:*

Może Cię zainteresować również

9 komentarze

 1. Szczypto gdzie są te aukcje bo coś nie mogę znaleźć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje przekazane przedmioty na aukcje jeszcze nie są wystawione, trzeba obserwować funpage Pomoc dla Zosi na fb. Wczoraj skończyły się aukcje z różnymi kartkami okolicznościowymi. Jak wejdziesz na linka Pomoc dla małej Zosi u mnie w poście na fb zobaczysz ostatnie aukcje, a na nowe trzeba czekać.

   Usuń
 2. Losy Zosi sledze juz od dawna i mocno jej kibicuje. Kilkukrotnie juz myslalam jakbym mogla malenka wspomoc, ale telentow niestety mi brak :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Już niedługo będzie kolejna przesyłka dla Zosieńki na aukcje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli będzie kolejna przesyłka, to ja chętnie dołożę poduszeczkę dla malucha w sówki z polarem minky :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz przekazać coś na Zosinkową aukcję proszę napisz do mamy Zosi Kasi. Tak się odbywało to do tej pory i już z nią się dalej komunikujesz.

   Usuń
 5. Boże, ale wstyd, miałam coś przekazać a nie mam czasu aby coś z gliny zrobić

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam fb więc w aukcji tam nie wezmę udziału, ale pamietam, że Zosia ma swoje konto.

  OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images