Blogowy Szał Mam mnie ogarnął

listopada 21, 2016

Blogowy Szał Mam po raz drugi. 


Podobnie jak w ub. roku event odbył się w królewskim mieście Łęczyca, a jego organizatorką nie był kto inny jak  Paulina z bloga Laydymami.


Po raz drugi i mam wrażenie, że nie po raz ostatni Paulina stanęła na wysokości zadania, zorganizowała fetę, że głowa mała i mówię Wam żałujcie, że Was tam nie było. Spotkaniu podobnie jak w ub. roku po za integracją przyświecał cudny cel zebranie jak największej ilości złotych PLN by wesprzeć podopiecznego fundacji Zdążyć z Pomocą. A sumkę jaką udało nam się zebrać to
4 800 zł.  Nie źle co ?  Też przecieracie oczy ze zdumienia, a wszystko to zasługa cudnych podarków na licytację od sponsorów, ale o nich będzie następnym razem, wspaniałej organizatorki i wspaniałych blogujących kobiet, które w licytację włożyły całe swoje serce.No ale do brzegu. Co po za licytacją i dobrą zabawą  jeszcze robiłyśmy.


Spotkanie odbyło się w pewną październikową sobotę dokładnie 22 w restauracji AGAWA.Początek naszego spotkania to pobudzenie naszych kubków smakowych wyjątkowym smakiem wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju herbat Ahmad Tea. Herbaty znam nie od dziś, bo razem z mężem przywiązujemy ogromną wagę do prawdziwego smaku herbaty, a nie siana. Herbaty Ahmad Tea mają ten cudowny smak, jedyny i niepowtarzalny aromat i prawdziwą esencję herbaty. Jeśli chcesz się napić prawdziwej herbaty musisz spróbować Ahmad Tea.

Gdy teina nas skutecznie pobudziła i otworzyła nasze umysły na przyjęcie ciekawej i praktycznej wiedzy, przystąpiliśmy do pierwszej prelekcji.

Pierwszym prelegentem był autor bloga http://gdaq.pl/


Sławomir Gdaka, a opowiedział nam o SEO.


Wiecie co to takiego ? 

Ja coś nie coś słyszałam, ale po prezentacji Sławka już wiem co z czym, po co i dlaczego. 
A SEO z ang. serch engine optimization w skrócie to nic innego jak pozycjonowanie. Jeśli chcesz zwiększyć ilość odwiedzających Twojego bloga to z pewnością powinnaś zgłębić tajniki SEO
Ja podstawy mam i mogę je wdrażać samodzielnie. Podczas prelekcji dowiedziałam się między innymi jak należy pozyskiwać linki dla bloga, o odpowiednim doborze słów kluczowych do naszego tekstu, które przyczynią się do większej liczby odsłon.

Po pierwszej, ciekawej prelekcji z niecierpliwością wyczekiwałyśmy na ciąg dalszy i ku mojemu zdziwieniu nagle na naszym spotkaniu pojawił się smok Ignacy, który bardzo serdecznie nas przeprosił i w zastępstwie za Lejdishepard poprowadził kreatywne warsztaty malowania na koszulkach. I tak mogłyśmy wyżyć się artystycznie tworząc to co nam w duszy gra, u mnie nie mogło być inaczej powstała Elsa dla Lulci.
Byśmy nie opadły z sił podczas naszych kreatywnych zmagań, przyszedł czas na obiad i pyszny deser.Kreatywność nas nie opuściła. 


W dalszej części zadbały o nią dziewczyny z bloga Dekostacja
Magdalena Arcimowicz i Karolina Wardyńska.


Było to najbliższe memu sercu wystąpienie, ponieważ kocham podobnie jak dziewczyny DIY. Nie jest im obca sztuka decoupage, którą kocham, wszelkie przeróbki, do tego szyją i tworzą coś z niczego. U nich wszystko co Ty byś wyrzuciła do śmieci znajdzie swoje drugie nowe życie.
W końcu DIY nie takie straszne. 
Dziewczyny nas obdarowały cudnymi rzeczami, które rzecz jasna przygotowały same. Były świeczki, szyjątka, i coś z decoupagu.

Ostatnia prelekcja należała do Izabeli Sękowskiej z Brand24Wystąpienie Izabeli podobnie jak Sławka dotyczyło części merytorycznej  naszych blogów. Dzięki niej poznałyśmy narzędzia do monitorowania stron internetowych w sieci. Przedstawiła nam wszystkie cudne narzędziach, do monitoringu strony/ bloga. Dzięki tym cudom jesteśmy w stanie uzyskać informacje tego co dzieje się w mediach społecznościowych odnosząc to do naszego bloga.


A na deser Paulina zostawiła licytację cudnych podarków od naszych licznych i bardzo hojnych sponsorów. 


Emocje jakie nam towarzyszyły podczas licytacji powodowały wypieki na twarzy. Niestety czas nie ubłagalnie zbliżał się ku końcowi. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy.

A o tym, że ze spotkania wyszłam obładowana jak wielbłąd opowiem Wam w kolejnym wpisie.

Udział w spotkaniu wzięły:


UCZESTNICZKI:


1. Paulina Frontczak-Pawłowska laydymami.blogspot.com
2. Marta Świerczyńska - mamawbiegu.pl
3. Marta Kusiak - tosinkowo.pl
4. Basia Tomczak - pierwsze-kroki.com
5. Sylwia Narkowicz - oczamimamy.pl
6. Maria Smolarek-Wilińska - lifebymarcelka.pl
7. Daria Jóźwicka - zaraz-wracam.pl
8. Iwona Piskała - szarokolorowa.pl
9. Klaudia Osmanowska - mamatezkobieta.pl
10. Kamila Olejnik - swiat-lyll.blogspot.com
11. Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl
12. Marta Korotko - pewnamama.pl
13. Izabela Kornet - thesecretofhealing.pl
14. Agnieszka Jezierska - agumama.pl
15. Magdalena Szymańska - zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
16. Daria Dirks-Koźlik - botakowo.pl
17. Karolina Jabłońska - bizarre-case.blogspot.com
18. Marcelina Adamska - mamikpisze.pl
19. Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com
20. Sylwia Bogaj - kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
21. Klaudia Wróblewska - igimigi.pl
22. Nadine Kranik - macierzynstworaz.pl
23. Angelika Grochowska - ca-lineczka.pl
24. Katarzyna Grzywaczewska  - poradymamykasi.blogspot.com
SPONSORZY  I PATRONI MEDIALNI
Patroni Medialni:

Szczypta o Mnie

Może Cię zainteresować również

4 komentarze

  1. No to sie dzialo. Sponsorow co nie miara :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. spotkanie było mega udane, a Paulina dała z siebie chyba z 200% :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Też bym się wybrała, ale niestety mam za daleko i muszę zadowolić się relacjami :).

    OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie zawitałeś, miło będzie jak zostawisz ślad po sobie.
Chętnie poznam Twoją opinię.

Flickr Images